Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
eRejestracja

Ogłoszenia, Praca

Oferta Pracy – Księgowy w Dziale Ekonomiczno-Finansowym – Sekcja Płac

Dyrekcja Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie informuje, że ogłasza nabór na stanowisko Księgowy w  Dziale Ekonomiczno- Finansowym-Sekcja Płac

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • biegła obsługa komputera z uwzględnieniem pakietów biurowych (MS OFFICE)
  • wymagane doświadczenie na stanowisku płacowo-księgowym min 3 lata

KANDYDATA POWINNA CECHOWAĆ:

  • komunikatywność
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji
  • umiejętności analityczne
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich zgodnie z aktualnym stanem prawnym
  • sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniu i okresach nieskładkowych
  • naliczanie świadczeń dodatkowych wynikających z umowy o pracę
  • tworzenie dokumentacji dla byłych pracowników ZUS Z-3, Rp-7, itp.
  • obsługa potrąceń należności ustawowych w tym potrąceń komorniczych
  • sporządzanie deklaracji PFRON, ZUS-DRA

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, w godz. 07:30 – 15:05
  • dodatek stażowy dla osób posiadających minimum 5 lat stażu pracy
  • pakiet socjalny

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oferty należy składać w sekretariacie Szpitala w terminie do 29 marca 2022r.

Dyrekcja Szpitala zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.